כתיבת סת"ם


 
 
דף הבית >> כתיבת סת"ם

ברוכים הבאים ל"אות והדר", מקום של אותיות מאירות ומהודרות

סת"ם* הנו ראשי תיבות ספרי תורה, תפילין ומזוזות.
 סת"ם נכתבים ע"י סופר סת"ם, אדם המתמחה באופן כתיבת האותיות הגשמיות על ידי דיו וקולמוס, כמו גם בכתיבת האותיות הרוחניות על ידי חשיבת כוונה לשמה במחשבה טהורה.
מלאכת ספרות - מלאכת שמים היא, וצריך הסופר להיות זהיר שמא יחסר אות אחת  או ייתר אות אחת, אבל ראוי גם שיהיה זהיר מלשון זוהר (אור), על שזוכה להידבק בגופי מצווה, באותיות שנבראו בהן שמים וארץ, וברצונו של המלך.

רצוי מאוד שכל יהודי יזהר ויקפיד מאוד על כשרותם של תפילין ומזוזות שבשימושו. קודם כל  - על מנת לקיים את מצוותיו של הקב"ה באופן המובחר ביותר; אך נוסף על כך, ידוע מגדולי הצדיקים שבכל דור ודור, כי תפילין ומזוזות משפיעות על חייו האישיים של האדם בכל המישורים: רפואה, פרנסה, שלום בית וכד'.
לא פעם אנו עדים לכך שצדיקים מאורי הדור מייעצים לבדוק תפילין ומזוזות או להחליפן, והמון בעיות נפטרות כלא היו. כך, כמו שרובנו משקיעים בביטוחים למיניהם, רצוי מאוד להשקיע בתפילין ומזוזות מהודרות, שכן לפי רמת ההקפדה בהלכותיהן כך שמירתן מעולה יותר (בית יוסף, הלכות מזוזה)
 
אנו, ב"אות והדר", משקיעים את המיטב והמירב כדי להביא אליכם סת"ם מהודרים, יפים ומאירים. אנו שואפים לספק מוצרי סת"ם ללא שום ספק ופקפוק, בשירות אדיב ומהיר ובמחירים סבירים השווים לכל נפש.
*(סת"מ גמ' 500 כמניין השורש "שר", לרמז כי עבודת סופר סת"ם היא לכתוב את התורה שהיא בח' שיר, שנאמר עליה "כתבו לכם את השירה הזאת")
 
לייבסיטי - בניית אתרים